EREDMÉNYEINK 2016-2017

SZAVALÓVERSENY
A költészet napján rendezték meg a hagyományos alsó tagozatos Masszi József Szavalóversenyt Zircen. Iskolánkat 5 tanuló képviselte a megmérettetésen. Mindannyian szépen szerepeltek, közülük Forsthoffer Zsófia 1. osztályos tanuló különdíjas lett, Ősz Noémi Csenge 4. osztályos tanuló pedig 1. helyezést ért el. Gratulálunk! Felkészítőik: Nagyné Müller Mária, Sári Attiláné

Spartan Sprint veszprémi gyermekfutam
Iskolánk három tanulója vett részt 2017. április 1-én a Spartan Sprint veszprémi gyermekfutamán. Vas Zotmund 1. osztályos, Vas Lorina 4. osztályos tanuló az 1,5 kilométeres 10 akadályos, Vas Zalán hatodikos tanuló a 2,5 km-es 15 akadályos távot teljesítette. Gratulálunk a versenyzőknek!

Az általános és középiskolák megyei lövészversenye
A mai napon április 8-án, a Csetényi Lövészklub iskolánk három tanulójával csapat és egyéni versenyszámban is indult Az általános és középiskolák megyei lövészversenyén Zircen. Csapatversenyben: Légpisztoly kategóriában 1. helyen Légpuskában 3 helyen végeztünk. Csapatunk: Varga Ákos, Marton Zalán, Tóth Botond Egyéni verseny: Légpisztoly: Tóth Botond 2. hely, Marton Zalán 3. hely. A diákok tovább jutottak az országos versenyre. Gratulálunk nekik és felkészitőjüknek Mavizer Istvánnak a Lövészklub Csetény elnökének!

Hajdú Botond, 6. osztályos tanuló kiváló teljesítményt nyújtott a XXIX. Lantos Magda Regionális Zongoraversenyen. Gratulálunk a kiemelt arany fokozatú minősítéshez!

„Tudás nélkül nem lehet, szív nélkül nem szabad” A Békefi Antaltól származó fenti idézet volt a mottója a 2017. márc. 27-én megrendezett EGYÉNI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY iskolai fordulójának. Az előzetesen lebonyolított osztályszintű verseny után 28 tanuló jutott az iskolai fordulóba. A versenyzőknek két dalt kellett elénekelniük. Egyiket ők maguk választhatták ki, a másikat a zsűri jelölte ki számukra. A szereplésért minden résztvevő emléklapot és ajándékcsomagot vehetett át. A legszebb nevezési lapok elkészítői külön jutalomban részesültek. 12 tanuló - akik a zsűri értékelése szerint a legtisztábban, legpontosabban énekeltek - DÍJAZOTT lett, így részt vehet a verseny kistérségi fordulóján, melyre 2017. április 28-án kerül sor. DÍJAZOTTAK: Forsthoffer Zsófia 1. osztály György Jonatán 2. osztály Hajdú Emese 2. osztály Marton Eszter Kata 3. osztály Rummel Andrea 3. osztály Balogh Attila 4. osztály Molnár Laura 4. osztály Ősz Noémi Csenge 4. osztály Walcz Ádám 5. osztály Marton Csanád 6. osztály Vas Zalán 6. osztály György Jázmin 7. osztály Gratulálunk minden résztvevőnek, a díjazottaknak jó felkészülést és sikeres szereplést kívánunk a következő fordulóban! Köszönet a szépen elénekelt népdalokért, a kellemes délutánért! Felkészítő tanárok: Sári Attiláné, Mavizer Erzsébet A verseny szervezője: Mavizer Erzsébet

Iskolánk márciusi sporteredményei Körzeti kézilabda bajnokság 5-6.osztályos lánycsapat: I. helyezés A csapat tagjai: Marton Luca, Marton Réka, Slud Dominika,Lezsák Doroti, Hege Lídia, Kaufman Szabina,Varga Sára, Vörös Tamara, Németh Nóra,Jakab Hanna A megyei döntőre 2017. ápr. 7-én kerül sor Ajkán. 5-6. osztályos fiúcsapat: II. helyezés A csapat tagjai: Bognár Bence, Bognár Benjámin, Mogyorósi Áron, Fogarasi Dávid, Hajdú Botond,Orbán Márton, Walcz Levente, Walcz Ádám,Jakab Kevin,Vas Zalán Körzeti mezei futóverseny 7-8.o lányok: Hege Sára I. helyezett 5-6.o lányok Hege Lídia VII. helyezett PELC tehetségkutató lány labdarúgótorna Pápa - 5.helyezés Csapattagok: Gasparics Dorina,Tompa Tünde,Kusicza Lilla, Kovács Ibolya,Hege Lídia, Hege Sára, György Jázmin Gratulálunk az elért eredményekhez!